image image image
Od vizitek po Corporate indentity

Naše reklamní agentura LERI consulting s.r.o. zajišťuje všechny činnosti související s reklamou a marketingem. Na první pohled stějně jako ostatní, přesto si troufáme říci, že se lišíme od konkurence a držíme krok s dobou.

Působíme na trhu od roku 1993

Díky bohatým zkušenostem z marketingové a reklamní činnosti můžeme našim klientům nabídnout kvalitní a profesionální přístup. Výsledky naší práce můžeme ukázat na růstu společnosti. Nejen té naší, ale i společnostech našich zákazníků.

Preferujeme
kvalitně odvedenou práci

Necháme si platit za výsledek naší práce nikoliv za odvedenou práci. Dokazují to i naše reference a spokojení klienti. Tak neváhejte a přesvědčete se sami!

  • Komplexní služby
  • Zkušenosti a praxe
  • Garance kvality

E-shop

 

Přístup při tvorbě e-shopu odpovídá tvorbě www stránek.

Vytvoření eshopu prochází stejnými kroky jako vytvoření www stránek. V úvodu je třeba zanalyzovat situaci - chování zákazníků, sílu konkurence a zamyslet se nad samotnou prodejností e-shopu (webu), tzn. aby z návštěvníků bylo co nejvíce zákazníků (tzv. míra konverze).

Standardizované řešení e-shopu je zárukou kvality

Používáme řešení, které je ověřené stovkami zákazníků a komunikuje s nejnavštěvovanějšími srovnávači zboží jako je zbozi.cz a heureka.cz.

Celý web včetně e-shopu dodáme na redakčním systému, který Vám umožňuje kompletní správu nejen e-shopu, ale i samotného webu.

E-shopy od nás splňují všechny standardní požadavky na e-shop (zákaznické skupiny, slevy, novinky, nejprodávanější, filtry, objednávky, komunikace se zákazníky atd.).

Co od nás získáte při tvorbě e-shopu

  • e-shop, který je zacílen na potenciální zákazníky
  • e-shop, který je dobře optimalizovaný pro internetové vyhledávače
  • e-shop, který máte plně pod svou kontrolou díky redakčnímu systému
  • jistotu, že vynaložené prostředky na e-shop mají smysl
  • přehled o tom, jak to funguje v oblasti internetové reklamy a internetových vyhledávačů
Nadřazená kategorie: Služby