image image image
Od vizitek po Corporate indentity

Naše reklamní agentura LERI consulting s.r.o. zajišťuje všechny činnosti související s reklamou a marketingem. Na první pohled stějně jako ostatní, přesto si troufáme říci, že se lišíme od konkurence a držíme krok s dobou.

Působíme na trhu od roku 1993

Díky bohatým zkušenostem z marketingové a reklamní činnosti můžeme našim klientům nabídnout kvalitní a profesionální přístup. Výsledky naší práce můžeme ukázat na růstu společnosti. Nejen té naší, ale i společnostech našich zákazníků.

Preferujeme
kvalitně odvedenou práci

Necháme si platit za výsledek naší práce nikoliv za odvedenou práci. Dokazují to i naše reference a spokojení klienti. Tak neváhejte a přesvědčete se sami!

  • Komplexní služby
  • Zkušenosti a praxe
  • Garance kvality

Analýza www stránek

 

Analýza www stránek aneb jistota co s www stránkami

Tato služba je určena pro majitele www stránek, kteří pochybují o jejich současném stavu, případně se rozhodují, jak do www stránek investovat tak, aby byly přínosem.

V čem analýza www stránek spočívá

Kompletně projdeme Váš web, napojíme ho na pokročilé analýzy (pokud v minulosti tak nebylo učiněno), zanalyzujeme chování uživatelů internetu a konkurenční www stránky.

Výsledkem této analýzy jsou doporučené postupy, jak s www stránkami dál pracovat, aby došlo ke zvýšení návštěvnosti, k získávání zákazníků a upevňování pozic v internetových vyhledávačích oproti konkurenčním webovým stránkám.

Co získáte z analýzy www stránek

  • především informace pro rozhodování, co a jak dál
  • informace o současném stavu www stránek
  • informace o tom, jak dál efektivně vynakládat prostředky na www stránky a do internetového marketingu obecně
Nadřazená kategorie: Služby