image image image
Od vizitek po Corporate indentity

Naše reklamní agentura LERI consulting s.r.o. zajišťuje všechny činnosti související s reklamou a marketingem. Na první pohled stějně jako ostatní, přesto si troufáme říci, že se lišíme od konkurence a držíme krok s dobou.

Působíme na trhu od roku 1993

Díky bohatým zkušenostem z marketingové a reklamní činnosti můžeme našim klientům nabídnout kvalitní a profesionální přístup. Výsledky naší práce můžeme ukázat na růstu společnosti. Nejen té naší, ale i společnostech našich zákazníků.

Preferujeme
kvalitně odvedenou práci

Necháme si platit za výsledek naší práce nikoliv za odvedenou práci. Dokazují to i naše reference a spokojení klienti. Tak neváhejte a přesvědčete se sami!

  • Komplexní služby
  • Zkušenosti a praxe
  • Garance kvality

Venkovní reklama

 

Díky kombinaci uvedených technologií, dokážeme našim zákazníkům navrhnout takové řešení, které vždy zohledňuje jejich cenovou představu.

Venkovní reklama se dělí na níže uvedené druhy:

  • Řezaná reklama

Tu zná každý a setkává se s ní na každém kroku, od polepu aut, označení obchodních míst, navigační systémy, až po mnoho jiných využití, která si v běžném životě ani neuvědomujeme. Výroba a technologie dnes nabízí širokou barevnou škálu, včetně imitace karbonu či reflexního provedení. Samolepicí fólie se rozlišují kvalitou, od fólií s kratší dobou životnosti po vysoce kvalitní fólie s životností až 10 let.

  • Velkoplošný tisk

Také známý a hojně využívaný, jedná se o plnobarevný tisk na fólie, bannery či síťoviny používající se na bigboardy nebo velké plachty na budovách. Tato technologie dále nabízí možnost tisku na tzv. okenní fólii, která umožňuje nerušený výhled z okna ven. Jako další možnost je tisk na speciální fólii k celoplošnému polepu aut. Tento posun od řezané reklamy je v poslední době velkým trendem a celoplošné polepy aut jsou velmi žádané.

  • Plastická reklama

Další z možnosti prezentace je plastická reklama. Ta se využívá například pro tvorbu nápisů na budovách, v interiérech, tvorbu loga apod., zkrátka všude tam, kde chcete cokoli zvýraznit plastičností. Technologie umožňuje potisk mnoha druhů materiálu včetně dřeva, skla, kamene a plastu. Požadavky je možné realizovat v různých velikostech, i různých šířích profilu. Tato technologie dokáže uspokojit i dosti náročné klienty.

  • Světelná reklama

Dobře viditelná je světelná reklama, ať už v kombinaci standardního světelného panelu a řezané reklamy / digitálního potisku, v provedení neonových trubic nebo v LED provedení, které zažívá v poslední době opravdový boom.

 


Nadřazená kategorie: Služby

Reklama & Marketing - pro koho jsme pracovali a pracujeme

Preciosa Lustry s.r.o.
Preciosa a.s.
TRW Automotive
TRW carr s.r.o.

Shakespeare slavnosti
Galeria Leica
Česká pojiťovna
Blue Style s.r.o.

Tesla a.s.
Rubidea CZ s.r.o.
Air marine spol. s r.o.
Nakladatelství Forum s.r.o.

Warm UP Liberec
Journey man s.r.o.
PM building s.r.o.
Pneu Prcek
Close