image image image
Od vizitek po Corporate indentity

Naše reklamní agentura LERI consulting s.r.o. zajišťuje všechny činnosti související s reklamou a marketingem. Na první pohled stějně jako ostatní, přesto si troufáme říci, že se lišíme od konkurence a držíme krok s dobou.

Působíme na trhu od roku 1993

Díky bohatým zkušenostem z marketingové a reklamní činnosti můžeme našim klientům nabídnout kvalitní a profesionální přístup. Výsledky naší práce můžeme ukázat na růstu společnosti. Nejen té naší, ale i společnostech našich zákazníků.

Preferujeme
kvalitně odvedenou práci

Necháme si platit za výsledek naší práce nikoliv za odvedenou práci. Dokazují to i naše reference a spokojení klienti. Tak neváhejte a přesvědčete se sami!

  • Komplexní služby
  • Zkušenosti a praxe
  • Garance kvality

Tisk

 

Jako je vizitka prezentací osoby, jsou firemní tiskoviny vizitkou Vaší společnosti.

Jednou z našich hlavních činností je ofsetový tisk až do formátu A0 pro výrobu tiskových reklam, od firemních prospektů, katalogů, knih, až po velkoplošné tisky - billboardy. Nabízíme také speciální tisky na žádost zákazníka (pětibarevný a šestibarevný tisk). Dále umíme periodické tisky na rotačních strojích nebo tisky větších nákladů, pro které jsou rotační stroje zárukou splnění termínu a výhodné ceny.

Hledáte-li něco navíc a "obyčejný" tisk Vám nestačí, umíme na tisk různé úpravy: laminaci, lak, parciální UV lak, výsek, slepotisk, knihařské zpracování vazby od V1, V2 až po knižní vazbu V8.

Pokud potřebujete distribuci tiskovin dle databáze, kterou dodáte, i s tím Vám dokážeme pomoci.

V praxi to pak znamená klid pro Vás, zákazníka - po schválení grafiky, převezmeme kontrolu nad celým výrobním procesem, přes expedici až po doručení na místo určení. Zákazníkům se snažíme vyjít vstříc i při plnění "šibeničních" termínů.

 

Velkoplošný tisk naleznete v sekci venkovní reklama

Nadřazená kategorie: Služby

Reklama & Marketing - pro koho jsme pracovali a pracujeme

Preciosa Lustry s.r.o.
Preciosa a.s.
TRW Automotive
TRW carr s.r.o.

Shakespeare slavnosti
Galeria Leica
Česká pojiťovna
Blue Style s.r.o.

Tesla a.s.
Rubidea CZ s.r.o.
Air marine spol. s r.o.
Nakladatelství Forum s.r.o.

Warm UP Liberec
Journey man s.r.o.
PM building s.r.o.
Pneu Prcek
Close