image image image
Od vizitek po Corporate indentity

Naše reklamní agentura LERI consulting s.r.o. zajišťuje všechny činnosti související s reklamou a marketingem. Na první pohled stějně jako ostatní, přesto si troufáme říci, že se lišíme od konkurence a držíme krok s dobou.

Působíme na trhu od roku 1993

Díky bohatým zkušenostem z marketingové a reklamní činnosti můžeme našim klientům nabídnout kvalitní a profesionální přístup. Výsledky naší práce můžeme ukázat na růstu společnosti. Nejen té naší, ale i společnostech našich zákazníků.

Preferujeme
kvalitně odvedenou práci

Necháme si platit za výsledek naší práce nikoliv za odvedenou práci. Dokazují to i naše reference a spokojení klienti. Tak neváhejte a přesvědčete se sami!

 • Komplexní služby
 • Zkušenosti a praxe
 • Garance kvality

Články

Select a news topic from the list below, then select a news article to read.
 • Latest
  The latest news from the Joomla! Team
  Počet článků:
  5
 • Novinky
  Počet článků:
  7

Who's Online

Právě přítomno: 2 hosté a žádný člen

PNG Sources

Accompanied with the template are the Adobe? Fireworks PNG Image Sources that we use to build the template, allowing for swift and simple modification.

Read More

Demo Installer

A customized Joomla install. It combines default Joomla with the template, extensions, sample images and demo content.

Read More

RTL Support

RTL Support for both template and Gantry elements. That includes automatic inversion of the Gantry grid positions, and RTL elements for the menu etc...

Read More

Help and Guides

A series of tutorials and guides to help with basics of the template, such as the installation process. Referrals to more documentation is also present.

Read More